piątek, 29 marca 2024

• 1 komentarzy
  • 6076 wyświetleń

Wieści z Akademii

W ubiegłą niedzielę na stadionie w Augustowie najstarszy zespół Akademii Piłkarskiej WARMIA Grajewo rozegrał kolejny mecz w ramach Podlaskiej Ligi Młodzików. Podopieczni trenera Kamila Randzio grający zwykle z o rok starszymi rywalami („górny” rocznik kategorii młodzików w sezonie 2014/2015 to 2002 a w naszym zespole najstarsi zawodnicy są urodzeni w 2003 roku) wygrali 2:1 ze SPARTĄ Augustów. Było to trzecie zwycięstwo naszej drużyny w tym sezonie.

Nasi chłopcy zagrali bardzo dobry mecz. Wola walki, ambicja, zaangażowanie, zespołowe akcje i niemałe umiejętności – to wszystko prezentował zespół naszych młodzików. WARMIA posiadała przewagę, ale silny zespół SPARTY wykorzystał w pierwszej połowie jeden błąd naszej defensywy i objął prowadzenie. Porażka do przerwy nie podłamała naszego zespołu. W drugiej połowie grajewianie panowali na boisku. Efektem bardzo dobrej gry były dwie bramki zdobyte przez Kacpra Śleszyńskiego i Piotra Głębockiego. Wywalczone zwycięstwo sprawiło ogromną radość chłopakom, którzy z meczu na mecz prezentują się coraz lepiej. W najbliższą niedzielę 19 października o godzinie 12:00 na Stadionie Miejskim im. Witolda Terleckiego w Grajewie nasz zespół zagra ostatni już tegoroczny mecz na własnym boisku a przeciwnikiem naszych młodzików będzie POMORZANKA Sejny. Serdecznie Państwa zapraszamy na ten mecz! To ostatnia okazja w tym roku aby obejrzeć w Grajewie naszych młodzików w meczu ligowym.